XI EDYCJA OLIMPIADY LOGISTYCZNEJ – ETAP SZKOLNY

W najbliższy czwartek  4 października 2018 roku odbędzie się w naszej szkole pierwszy etap XI Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyczną  w Poznaniu.

Zgłoszonych uczestników (zarejestrowanych i tych, którym się nie powiodło, z kalkulatorem klasycznym i czarnym długopisem) zapraszamy  od godziny 10.55 do sali  315 .

Przypominamy, że :
Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieniz etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Patronat Honorowy XI edycji: Minister Edukacji Narodowej, Ośrodek Rozwoju Edukacji

Organizacją Olimpiady zajmują się w naszej szkole :
Monika Szkudlarek i Agnieszka Ciągło.

(mat. opr. A. Ciągło)