LOGISTYCY NA UZ-ecie.

Dnia 14 lutego 2019 roku klasa 2 TLWA odbywała zajęcia na Uniwersytecie Zielonogórskim na wydziale Mechanicznym w ramach projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Mieście Zielona Góra”. Uczniowie podzieleni na trzy grupy mieli okazję pracować na systemach informatycznych ERP poznając w szczegółach etapy produkcji i zamówienia oraz na systemie SAP HANA pozwalającym zarządzać firmą z wydziałami w różnych miejscach na świecie. Oprócz zajęć w pracowniach komputerowych młodzi logistycy mieli okazję sprawdzić swoje siły w wyzwaniu "Marshmallow Challenge", mającym na celu sprawdzenie ich pomysłowości i kreatywnego myślenia. Zajęcia wprowadziły uczniów w wiele szczegółów związanych z ich zawodem i z całą pewnością nauczyły wielu nowych rzeczy.