TARGI EDUKACYJNE W ZSE nr9

 21 marca 2019r. w Zespole Szkół Edukacyjnych nr 9 w Zielonej Górze odbyły się Targi Edukacyjne. Myślą przewodnią targów stał się rozwój młodego człowieka w kontekście zawodowym. Głównym ich celem było zapoznanie młodzieży z klas gimnazjumi podstawówki z ofertą edukacyjną na rok szkolny 20019/2020 z możliwością dalszego kształcenia i rozwoju. Nasza szkoła zorganizowała stanowisko z ofertą edukacyjną umożliwiając zapoznanie się z naszymi popularnymi kierunkami kształcenia oraz innowacją wojskową. W szczególny sposób zainteresowaniem młodzieży cieszyła się demonstracja umundurowania i uzbrojenia Wojska Polskiego. Dużymi umiejętnościami marketingowymi wykazali się nasi uczniowie uczestniczący w Targach Edukacyjnych: Błażej Błażków, Maksymilian Jagiełło, Przemysław Otlewski, Anna Nowak,  Kornelia Gacek oraz opiekun por. rez. mgr inż. Krzysztof Andrzejewski.

 


Wszystkim zainteresowanym Uczniom dziękujemy i zapraszamy
na kontynuację edukacji do Zespołu Szkół Technicznych w Zielonej Górze
.

por. rez. mgr inż. Krzysztof ANDRZEJEWSKI