INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA MIASTA ZIELONA GÓRA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE.

Dnia 16 maja 2019 r  na stadionie MOSiR w Zielonej Górze odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Miasta Zielona Góra Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. Uczniowie naszej szkoły mierzyli swoje siły w takich konkurencjach jak bieg na 100, 200, 400, 800 oraz 3000 m, skakali wzwyż, w dal oraz pchali kulą. Najlepsi z nich stanęli na podium i zostali nagrodzeni medalami:

Kevin Więckowski z klasy 1MW w biegu na 100m zdobył III miejsce.

W kolejnej konkurencji w biegu na 3000m Patryk Murawski z klasy 2E także zdobył brąz.

Nikolas Janiak z klasy 1MW okazał się najlepszym biegaczem w konkurencji 800m i zdobył złoto.

Daniel Kuczak z klasy 3TLWA był drugi w konkurencji pchnięcia kulą, za co otrzymał srebrny medal.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Opiekun: mgr Anna Sokołowska