Konkurs "Moja wymarzona podróż pociągiem"

Celem konkursu było wyłonienie trzech najlepszych prac w kategorii: praca ucznia szkoły podstawowej, praca ucznia gimnazjum, praca ucznia szkoły średniej, a tym samym promocja województwa lubuskiego oraz popularyzacja komunikacji kolejowej. Przedmiotem konkursu było stworzenie przez uczestników opowieści o ich wymarzonej podróży pociągiem. Prace mogły przybrać następującą formę:

- pracy literackiej wysłanej pocztą na adres Organizatora lub złożonej w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego z siedzibą w Zielonej Górze,

- pracy graficznej - maila z załącznikami, tj. zdjęciem lub grafiką komputerową na adres poczty elektronicznej Organizatora lub złożonej w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego z siedzibą w Zielonej Górze,

- prezentacji multimedialnej w postaci krótkiej formy filmowej, instalacji video, dowolnej formy audiowizualnej, lub animacji, zapisanej na nośnikach CD/DVD w formacie avi.

Uczennica klasy 3THM Daria Walkowiak reprezentowała naszą szkołę podejmując wyzwanie napisania tekstu- wiersza na dany temat. Niestety, nie udało się zająć miejsca na podium. Natomiast został wysłany list z podziękowaniem za udział W KONKURSIE na adres szkoły wraz z załączonym dyplomem.