Był taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy …

Brawurowa gra aktorska uczniów klas pierwszych (Aleksandra Majewska, Daniela Doba, Vlad Drozd, Roksana Załuska, Szymon Kowalewski) i klas drugich (Jowita Sasor, Dagmara Wojniak, Karolina Latacz, Wojtek Chabior)  spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem zebranych gości. Widzowie docenili nie tylko świetne przygotowanie młodych wykonawców, ale ich aktorski kunszt. Uzupełnieniem przedstawienia była przygotowana przez uczniów klasy IVGS wystawa poświęcona życiu i twórczości angielskiego twórcy. O spektaklu informował profesjonalnie wykonany afisz teatralny. Pan Dyrektor Jacek Prońko podziękował aktorom za ich zaangażowanie oraz złożył życzenia świąteczne wszystkim obecnym, a Pani Dyrektor Agnieszka Chalecka wręczyła wykonawcom i ich opiekunkom słodkie upominki. Serdecznie dziękujemy za słowa uznania!

Miłośników literatury już dziś zapraszamy do szkolnego koła teatralnego Kopernik w ZST.

Ewa Michalak i Anna Roszak