„ Narkotyki? Nie potrzebuję!”.

Pedagog szkolny i Rzecznik Praw Ucznia zapraszają do udziału w konkursie pod hasłem

„ Narkotyki ? Nie potrzebuję!”.

Weź udział w konkursie! Przedstaw siebie i swój pomysł na ciekawe spędzanie czasu bez środków psychoaktywnych! Zaprezentuj ciekawie i z pomysłem swoją pasję, zainteresowania, swój styl życia! Pokaż najciekawsze wydarzenia. Pochwal się osiągnięciami.

Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie prezentacji na przedstawiony temat  z wykorzystaniem dowolnych technik, między innymi :

a)   ekspozycji wizualnej w formie plakatu na brystolu w formacie min. A 1

b)   ekspozycji wizualnej z wykorzystaniem rzeczywistych przedmiotów obrazujących temat pracy,

np. zdjęcia, zdobyte nagrody, itp.

c)   prezentacji multimedialnej

d)  krótkiego filmu

UWAGA! Techniki można ze sobą dowolnie łączyć!

Prace konkursowe należy składać do pedagoga szkolnego Jolanty Jenek (gabinet 200) lub do p. Romy Rypson – Goludy  (gabinet 214).

Termin zgłaszania prac mija 17 kwietnia 2017r. a dla zwycięzców przewidziane są  atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informacje - TUTAJ