¡Hasta la vista, klasy czwarte!

Cztery lata minęły w oka mgnieniu. Wydaje się, jakbyście dopiero co przyszli złożyć dokumenty do pierwszej klasy, a już nadszedł dzień pożegnania. I mimo że droga nie zawsze była usłana różami, to chętnie będziemy wracać myślami do chwil spędzonych razem.
To był nie tylko czas nauki, ale także wspólne wyjazdy, szkolne imprezy, konkursy i zawody, egzaminy i olimpiady, przyjaźnie, radości i smutki. Nie wszyscy dotrwali do końca – część
z Was postanowiła pójść inną drogą. Jednak wszyscy zajmowaliście ważne miejsce w murach naszej szkoły, tworząc jej niepowtarzalny klimat. Więc jeszcze tylko parę słów na zakończenie, nagrody za wybitne osiągnięcia, kilka zdjęć, kwiaty - i czas się pożegnać.

Mamy nadzieję, że jesteście dobrze przygotowani do dalszej drogi. Przed Wami egzaminy maturalne, studia, praca, zakładanie rodziny. I może gdzieś pośród tego znajdziecie moment, by nas odwiedzić, podzielić się swoimi przeżyciami, lub choćby ciepło wspomnieć lata spędzone w Koperniku. Życzymy zatem mądrych wyborów życiowych, harmonii w każdej dziedzinie życia i jak najwięcej radosnych chwil. Powodzenia!

Wychowawcy klas czwartych