Jak nie stać się ofiarą handlu ludźmi?

Jak nie stać się ofiarą handlu ludźmi? Z jakimi  zagrożeniami  i niebezpieczeństwami można spotkać się  gdy poszukujemy dobrze płatnej pracy za granicą? Gdzie szukać pomocy gdy staniemy się ofiarą handlu ludźmi? Jak pomóc komuś kto prosi nas o taką pomoc?

Te i inne zagadnienia z zakresu z zakresu przeciwdziałania handlowi ludźmi poruszane były podczas zajęć profilaktycznych dla uczniów klas drugich z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji 29 maja 2017r. .

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliła się z nami psycholog i ekspert sądowy ds. nieletnich, funkcjonariusz z  Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii pani Wioletta Sokołowska – Domagała.

pedagog szkolny J. Jenek