EGZAMINY PRÓBNE KLAS LOGISTYCZNYCH.

Jak co roku na przełomie listopada i grudnia  odbyły się w naszej szkole próbne egzaminy dla zawodu  technik logistyk.  W  tej sesji próbnej podeszło do nich  prawie 60 uczniów z klas trzecich i czwartych. Egzamin próbny odbywał się wg  zasad  obowiązujących podczas  egzaminu „prawdziwego”. Jest niezwykle istotne dla uczniów klas trzecich, którzy po raz pierwszy będą przystępować  do sesji egzaminacyjnej w styczniu 2018 roku.

Egzaminy próbne są w naszej szkole częścią realizowanego od kilku lat planu poprawy jakości kształcenia w zawodzie technik logistyk.
Wyniki pozwalają nam zdiagnozować obszary w których osiągnęliśmy sukces, a także te które należy jeszcze dopracować.

W bieżącej sesji próbnej za sprawy merytoryczne i organizacyjne odpowiedzialni byli : Agnieszka Ciągło i Krzysztof  Andrzejewski,
 przy wsparciu Moniki Szkudlarek  oraz  Agnieszki Żelek.

Materiał opracowała : Agnieszka Ciągło