SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY PN. „ ZAWODOWCY ŻYJĄ Z PASJĄ!” – ROZSTRZYGNIĘTY

W konkursie udział wzięło 11 uczniów , którzy w ujęciu fotograficznym ciekawie i z pomysłem pokazali swoją pasję, zainteresowania i swój styl życia.

Organizatorzy konkursu po zasięgnięciu opinii konsultanta ds. grafiki przyznali 3 nagrody oraz 4 wyróżnienia.

I nagrodę za zdjęcie przedstawiające udział w rekonstrukcjach historycznych otrzymała  Nicola Gąsiorek (3 TLWB)

II nagrodę za zdjęcie przedstawiające ćwiczenia w Ochotniczej Straży Pożarnej otrzymała Magda Olszówka (3 TLWB)

III nagrodę za zdjęcie przedstawiające pole dance otrzymała Jowita Sasor (3 TLWB).

Wyróżnienia otrzymali: Adam Rusin z klasy 3 TMG za zdjęcie pasji rowerowej, Dagmara Wojniak z klasy 3 TLWB za zdjęcie przedstawiające zumbę,  Wojtek Faltyn za  z klasy 3 TMG za zdjęcie pasji geologicznej i Karolina Skwarczyńska z klasy 1 TLWA za zdjęcie  pasji związanej z  wojskowością.

Nagrodzone prace będzie można obejrzeć  w formie plakatu w dniu zakończenia roku szkolnego. W tym dniu zwycięzcy również odbiorą nagrody.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych ogłaszanych konkursach.

pedagog szkolny Jolanta Jenek

Rzecznik Praw Ucznia  Roma Rypson – Goluda