II EDYCJA

Z egzaminem zawodowym na Ty

W roku szkolnym 2011/2012 organizujemy drugą edycję międzyszkolnego konkursu „Z egzaminem zawodowym na Ty”.
 Nadrzędnym celem konkursu jest uaktywnienie młodzieży w podnoszeniu swojej wiedzy i umiejętności zawodowych, które ma służyć przygotowaniu do zewnętrznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Poprzez formułę konkursu oraz wykorzystaną tematykę, będziemy starali się nie tylko poszerzyć wiedzę zawodową młodzieży, ale także oswoić uczniów z egzaminem zawodowym.

Po raz kolejny nasz konkurs objął patronatem Lubuski Kurator Oświaty.

Konkurs prowadzony będzie w miesiącach od października 2011 r. do marca 2012 r. i skierowany jest do klas III i IV technicznych szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubuskiego kształcących  w zawodach branży handlowej i ekonomicznej. Dla obu poziomów kształcenia prowadzony będzie wspólny ranking oraz przygotowane będą jednakowe zestawy pytań, tematów prezentacji multimedialnej i zadań praktycznych.
 Konkurs składa się z trzech etapów:
etap I – test 50 pytań teoretycznych,
etap II – indywidualna prezentacja multimedialna,
etap III – zestaw zadań praktycznych.

Informacje o konkursie można znaleźć na stronie internetowej organizatora www.mojaszkola.pl lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Organizatorki
 mgr inż. Agnieszka Ciągło