ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW NA UNIWERSYTECIE ZIELONOGÓRSKIM

W ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego …” uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zajęciach organizowanych na Uniwersytecie Zielonogórskim. W październiku w seminariach brali udział elektrycy, w listopadzie logistyce, a w grudniu mechanicy. Uczniowie mieli szansę poczuć się jak studenci realizując zajęcia prowadzone w salach uniwersytetu przez wykładowców UZ. Omawiane zagadnienia rozszerzyły wiedzę uczniów poszczególnych specjalności. Logistycy uzyskali informacje o zarządzaniu projektem i procesem w przedsiębiorstwie, mechanicy poznali zagadnienia związane z projektowaniem konstrukcji elementów maszyn w oparciu o oprogramowanie 3D. W lutym 2019r. uczniowie klas czwartych będą realizowali zajęcia w Parku Technologicznym.

Szkolny Punkt Doradztwa i Kariery