“ Mobilny absolwent ” - praktyki zawodowe dla techników mechaników i ektryków.

     Prace przy budowie silnika, montaż tarcz z łącznikiem i korbowodem, wiercenie, frazowanie, gwintowanie,technika sterowania, instalacyjna, okablowanie szafy z włącznikiem - te umiejętności i wiele innych chłopcy z klasy 3TEM zdobywali w ramach trzeciej już edycji projektu “Mobilny absolwent”.

Miał on miejsce w dniach od 12.05.14r. do 16.05.14r. w gościnnych murach BBW we Frankfurcie. Oprócz ciekawej pracy na warsztatach zostaliśmy również zaproszeni na eko-grilla.Tam wspólnie z uczestnikami  projektu niemiecko - francuskiego mogliśmy oddać się uczcie kulinarnej składającej się z niemieckich specjałów. Po napełnieniu żołądków z błogim uśmiechem na twarzy udaliśmy się na “międzynarodowe” rozgrywki w piłkę siatkową oraz nożną.Wygranych nie było, bo drużyny były mieszane. Zabawa była przednia a  wrażenia niezapomniane.

Roma Rypson-Goluda