2014 / 2015

KACPER FRĄTCZAK MISTRZEM ŚWIATA K-1 RULES!!!

W dniach 6 – 14 września, w nadmorskiej miejscowości Rimini w słonecznej Italii, odbyły się Mistrzostwa Świata juniorów oraz kadetów we wszystkich formułach walk w kickboxingu. Organizatorem Mistrzostw było WAKO oraz włoska federacja kickboxingu. Tytuł Mistrza Świata K-1 Rules został wywalczony przez wychowanka Klubu Sportowego KNOCKKOUT z Zielonej Góry, a jednocześnie ucznia naszej szkoły, Kacpra Frątczaka z klasy 4TLW.

Dominika Gleisner- Mistrzyni Świata

Dominika Gleisner - zawodniczka SKF Boksing Zielona Góra i uczennica naszej szkoły - zdobyła we włoskim Rimini tytuł mistrzyni świata juniorek w kick boxingu w formule low kick. Dominika startowała w kategorii 60 kg. W półfinale pokonała Rosjankę Annę Kutiawinę, a w walce finałowej wyższość reprezentantki Polski musiała uznać Francuzka Panza Angelina.