XXI Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża

•  kształtowanie wśród uczniów postaw i zachowań prozdrowotnych,
  • pogłębianie wiedzy uczniów na temat zagrożeń zdrowotnych w środowisku lokalnym. Olimpiada, mimo charakteru konkursowego, nie jest nastawiona na rywalizację, a na wymianę doświadczeń oraz rozwijanie i doskonalenie swoich umiejętności.

W etapie szkolnym wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły. W sumie udział wzięło 151 uczniów. Najlepsze wyniki osiągnęli:

1. Peruń Dominika       klasa 1 TLW
  2. Adler Krystian         klasa 2 TGG
  3. Pietrasiewicz Jurek  klasa 1 TLW
  4. Bębas Aleksandra     klasa 2 TS
  5. Kilian Michał           klasa 2 TGG
  6. Amrogowicz Filip     klasa 1 TLW
  7. Poźniak Aron            klasa 2 TGG
  8. Działak Michał          klasa 1 TLW
  9. Osocki Rafał              klasa 1 TEM
  10. Karbownik Adam      klasa 1 TG
  11. Rachocki Konrad       klasa 1 TH
  12. Skórska Monika        klasa 1 TLW

Zwycięzcy otrzymali nagrody, pamiątkowe dyplomy oraz przepustkę do etapu rejonowego Olimpiady. Zarząd Szkolnego Koła PCK dziękuje uczniom za aktywny udział w Olimpiadzie, a opiekunom pani Ines Fronczyk i panu Mirkowi Zelisko za sprawne przygotowanie i przeprowadzenie Olimpiady.