WYCIECZKA EDUKACYJNA GAZOWNIKÓW

Wycieczka: w ramach przedmiotu „podstawy budownictwa”, w ramach działu „materiały budowlane”.
Celem wycieczki było poznanie asortymentu, składowania, magazynowania i transportu materiałów/wyrobów budowlanych, poznanie 20-letniej historii istnienia tej firmy na rynku zielonogórskim. Naszym przewodnikiem po firmie, po placach składowania, po magazynach i po salonie wystawienniczym był pan Kamil Bednarski, któremu bardzo dziękujemy.
Uczniowie otrzymali nawet od panów magazynierów propozycję przedłużenia pobytu - do g. 15 w formie 1-dniowej bezpłatnej praktyki, jednak mimo wielkich wahań chłopcy wybrali powrót do szkoły, w końcu obowiązki wzywają.
2 godziny lekcyjne minęły bardzo szybko i czas było wracać do szkoły, na kolejne zajęcia. Wszyscy uczestnicy jednomyślnie uznali taką formę praktycznego przyswajania wiedzy za bardzo udaną.

Opracowała: Beata Cichowlas - Poleszak