SKRÓCONE LEKCJE ŚRODA 24.06
UWAGA! W środę 24 czerwca lekcje zostaną skrócone i będą odbywały się wg poniższego harmonogramu:
ORGANIZACJA ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
8.00 - MSZA ŚWIĘTA W KOŚCIELE PODWYŻSZENIA KRZYŻA NA UL. ALINY
9.30 – UROCZYSTY APEL NA BOISKU SZKOLNYM
10.00 – SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI W KLASACH
Wicemistrzowie Elektromobilności są z naszej szkoły! Wielki sukces 4TLA ????????

19.06 drużyna automatyków z klasy 4TLA zajęła 2 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie o tytuł „Mistrza elektromobilności” organizowanym przez Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie elektromobilności w Nowej Soli. Serdecznie gratulujemy!!!
