60 WSPANIAŁYCH

Kolejny etap cyklu 60. Wspaniałych przedstawia kadrę administracji i obsługi naszej szkoły.

Kierownik administracyjny

W naszej szkole najważniejszą osobą od zadań specjalnych jest kierownik administracyjny. Częste awarie komputera w sali 307, obsługa projektorów, zaopatrzenie w papier, by uczniowie mieli dobrze wyposażone łazienki – pan Przemek to człowiek, który się zna na wszystkim. Kiedy ktoś przychodzi do pana Przemka Gąsiorowskiego z pytaniem „Panie kierowniku kochany, potrzebuję…”, od razu słyszy w odpowiedzi:

„Ale to nie są tanie rzeczy”.

W szkole pan Gąsiorowski jest jedyną osobą, z którą każda kobieta ma o czym porozmawiać. Prywatnie pan Przemek jest bardzo pomocny i opanowany. Lubi czytać fantastykę: Sapkowskiego, Lema, gry strategiczne. Pamięta o zakupach dla teściowej nawet po paru tygodniach. Największą miłością pana kierownika jest żona, dzieci, a wśród nich najmłodsze dziecię – Bobson.