PARTNERZY

Skład Rady Rodziców Zespołu Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze

Przewodnicząca -  Pani Agnieszka Woch,

Wiceprzewodnicząca  - Pani Danuta  Darzynkiewicz,

Członkini - Pani Katarzyna Paszek,

Członkini  - Pani Marzena Garbaciak,

Członkini - Pani Danuta Darzynkiewicz,

Członkini - Pani Wiesława Mikołajczak

Terminy zebrań będą określone w późniejszym terminie.

SZANOWNI PAŃSTWO

Zwracamy się z prośbą do Państwa o dokonanie wpłat w roku szkolnym 2017/2018 na rzecz Rady Rodziców przy Zespole Szkół Technicznych w Zielonej Górze.

Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze. Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszego Technikum. Dofinansowujemy różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe nagrody itp. Staramy się też pomagać w sytuacjach wyjątkowych np. poprzez wsparcie dla uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

Zwracamy się z gorącą prośbą do Szanownych Państwa o dowolne wsparcie finansowe.

W imieniu Rady Rodziców

W razie decyzji Państwa o wpłacie podajemy konto

Rady Rodziców: