KONKURS PAPIESKI ROZSTRZYGNIĘTY!!!

    Konkurs Papieski „Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II” adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ma na celu upowszechnienie słów Ojca Świętego skierowanych do młodzieży. Do etapu szkolnego IX edycji tego konkursu przystąpiło 13 uczniów naszej szkoły. Miło nam poinformować, że do etapu finałowego przeszła Jagoda Krupińska (uczennica klasy 2TLW), która będzie reprezentować ZST w etapie wojewódzkim. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich uczestników Konkursu Papieskiego:

 1. Jagoda Krupińska – 23 p
 2. Radosław Kuboń – 19 p
 3. Krzysztof Pulikowski – 19 p
 4. Maciej Kwiatkowski – 19 p
 5. Maria Korwel – 18 p
 6. Dominik Łagoś – 17 p
 7. Bernadetta Konc – 15 p
 8. Aleksandra Bębas – 15 p
 9. Natalia Kochut – 13 p
 10. Monika Juszczak – 13 p
 11. Wiesława Łajeczko – 12 p
 12. Karolina Budzyn – 11 p
 13. Monika Walkowiak – 10 p

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy bardzo dobrych wyników, a Jagodzie życzymy powodzenia na etapie finałowym, który odbędzie się w marcu 2013 r.

                Opiekunki konkursu: Wanda Trzeciak i Ewa Michalak