AKCJA "MUNDUROWA PAMIĘĆ"

W środę 30.10.2019 uczniowie klas mundurowych 1 MG oraz 1 LAP pod opieką nauczycieli: Grzegorza Mentla oraz Anny Sokołowskiej brali udział w ogólnopolskiej akcji " Mundurowa Pamięć". W dzień poprzedzający święto Wszystkich Świętych nasi uczniowie udali się na zielonogórski cmentarz aby oddać hołd i wyrazić szacunek dla zmarłych  poprzez sprzątanie i porządkowanie zapomnianych i zaniedbanych grobów oraz miejsc pamięci zbiorowej. Z pewnością dla wszystkich uczniów biorących  udział w tej akcji było to wydarzenie zapadające głęboko w pamięci i skłaniające do refleksji. Opiekunowie, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele składają uczniom zaangażowanym w akcję serdeczne gratulacje i podziękowania oraz życzy dalszych sukcesów w godnym reprezentowaniu naszej szkoły.