ŚWIĄTECZNE ZMIANY W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Zapraszamy do odwiedzenia przyjaznego miejsca w szkole jakim jest biblioteka szkolna. To tu poczujesz magię Świąt Bożego Narodzenia. Zobaczysz kominek zbudowany z książek, znajdziesz dla siebie przyjazną książkę do czytania. Dzięki staraniom udało się pozyskać środki finansowe na zakup nowości książkowych. Zgodnie z Waszymi zainteresowaniami pojawią się nowości w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2021. Wkrótce będą one do wypożyczenia. Jeszcze jest ostania chwila aby uzupełnić listę zakupów o książki, które Was interesują – zgłoście to w bibliotece szkolnej. Pomieszczenia biblioteki zostaną doposażone w nowy sprzęt komputerowy, wygodne pufy i stoliki. Powstanie więc strefa miłego wypoczynku  w czasie przerw, czy godzin wolnych. Zapraszamy do odwiedzenia tego miejsca.  To tutaj możecie przyjemnie spędzić czas.

ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ