Projekt „Lekcje z ZUS”

Projekt edukacyjny "Lekcje z ZUS" składa się z czterech tematów zajęć: "Świadomy zawsze ubezpieczony", "Płacisz i masz, czyli co Ci się należy, gdy płacisz składki", "Emerytura - twoja przyszłość w Twoich rękach", "e-ZUS, czyli firma pod ręką". Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej www.zus.pl/LekcjezZus.

OLIMPIADA WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH odbędzie się  również w roku szkolnym 2016/2017; etap szkolny planowany jest na 29 listopada 2016r. Zapraszamy chętnych do udziału
w projekcie. W bibliotece są dostępne materiały papierowe do przygotowania się do konkursu, a na stronie internetowej można tez uzyskać wszystkie informacje. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przewidział dla zwycięzców na poszczególnych etapach konkursu ciekawe nagrody.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu można uzyskać u Sylwii Wiśniewskiej i Agnieszki Ciągło