KOROWÓD WINOBRANIOWY 2017

My tam byliśmy i dumnym krokiem kroczyliśmy!

Już tradycją wpisaną w kalendarium imprez naszej szkoły stał się udział w pochodzie winobraniowym. Tegoroczne hasło to „Zabawa” i „Na wesoło”! Skorzystaliśmy z tego zaproszenia i poprzebierani za clownów, kwieciste nimfy, tancerki, rusałeczki oraz inne fantastyczne postacie, w takt towarzyszącej nam muzyki, podrygiwaliśmy skocznie wśród rozemocjonowanej publiki. Na czele naszego szkolnego korowodu kroczyła Dyrekcja ZST, a tuż za nimi pierś dumnie wypinała oraz siedzącym na trybunie włodarzom miasta Zielonej Góry pięknie salutowała i honory czyniła nasza kompania reprezentacyjna. Jak przychylnie byliśmy odbierani zauważyć można było  po  oklaskach, pokrzykiwaniach, a nawet przyśpiewkach żołnierskich zaintonowanych przez widzów na widok pięknie maszerujących uczniów klas wojskowych.

Dyrekcja szkoły podziękowała wszystkim nauczycielom oraz uczniom za udział w korowodzie.

W swoim imieniu chciałabym również  podziękować  p. Wioli Szczepańskiej za pomoc w kontaktach z garderobą Teatru Lubuskiego.

Roma Rypson-Goluda