AUTUNALIA 2017 CZYLI JESIENNE SPOTKANIA KULTURALNE

W tym roku formuła konkursu uległa zmianie! Teraz to my staniemy się animatorami kultury w naszym mieście. Mamy szansę nie tylko na zdobycie Złotego Pegaza, ale przede wszystkim na pokazanie szerszemu audytorium swojego dorobku, często ukrywanego w szufladzie albo zarezerwowanego dla wąskiego grona odbiorców.

Pragniemy przygotować niecodzienną i zaskakująca wystawę ujawniająca  talenty jawne i ukryte zarówno uczniów, jak i nauczycieli ZST. Niewątpliwie będzie to wspaniała autopromocja naszej szkoły. Dlatego zapraszamy wszystkich do zaprezentowania swojej twórczości literackiej, plastycznej, fotograficznej, rękodzielniczej, np. decoupage, bookcraping, quiling, origami, ikebana, cosplay, itp. Jeśli ktoś chciałby pozostać anonimowy, może podpisać swoją pracę pseudonimem.

Imprezy Jesiennych Spotkań w naszym mieście odbywać się będą od 13 do 20 listopada na terenie wybranej placówki. Dlatego już teraz zachęcamy do aktywnego włączenia się w to wyjątkowe  przedsięwzięcie!

Pomysły i wszelkie pytania prosimy kierować do organizatorów wystawy: Ewy Michalak (s.2012) i Anny Roszak (s.307).