DZIEŃ CHŁOPAKA W ZST

W piątek obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Samorząd Uczniowski przygotował z tej okazji zdrowy poczęstunek – niespodziankę. Można było zjeść sałatki owocowe i warzywne. Dziewczyny: Sara Dziębór, Iza Bogulak i Ada Dziewiarz pojechały nad ranem na giełdę owocowo-warzywną, aby zakupić dla nas te przepyszne smakołyki. Ale to nie były wszystkie atrakcje w tym dniu. Chłopcy z ZST mogli wziąć udział w quizie o szkole. Trzeba było na przykład znać odpowiedź na pytanie o nazwisko naszego patrona, czy też należało podać imię i nazwisko rzecznika praw ucznia. Pytania nie okazały się trudne. Pani Lucyna Hoffman wylosowała jedną z prawidłowych odpowiedzi. Zwycięzcą został Maciej Gawlik, któremu serdecznie gratulujemy. W nagrodę otrzymał bilety do kina dla dwóch osób, które ufundował Pan Dyrektor –Jacek Prońko.

Serdeczne podziękowania składamy klasom i wychowawcom za aktywne włączenie się do obchodów Dnia Chłopaka. Klasy, które przekazały pieniądze na cele szkolne: I TLWA, I TLWB, I TMW, I TE, II TLWA, II TLWB, II TMW, III TLWA, III TLWB, III TMG, IV TE, IV GG, IV TMW.

Dziękujemy naszym opiekunkom za wsparcie i pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia.