POMOC DZIECIOM Z AUTYZMEM

Nasi uczniowie zawsze angażują się w pomoc innym: chorym, słabszym.

Dowiedzieli się od pani psycholog Anny Włodarczyk, że wsparcia w formie gier planszowych, puzzli, artykułów szkolnych potrzebują w Zespole Szkół Edukacyjnych nr 2 w Zielonej Górze.

Młodzi organicznicy z zapałem przystąpili do akcji. Porozwieszali plakaty, nawiązali współpracę z Pensjonat Fitness & SPA Gregor  i Centrum Tańca i Fitnessu.  Przyniosło to niesamowite rezultaty.

Zebranych materiałów biurowych, gier i innych edukacyjnych zabawek było bardzo dużo. Panie nauczycielki były bardzo zaskoczone, że młodzieży udało się pozyskać aż taką ilość potrzebnych artykułów.

Specjalne podziękowania należą się Zespołowi Języków Obcych z naszej szkoły, dzięki któremu udało się zakupić basen z plastikowymi piłkami dla dzieci dotkniętych autyzmem.

Za swoje zaangażowanie Fabryka Organiczników otrzymała podziękowania od dyrekcji Zespołu Edukacyjnego nr 2, jednak najważniejsze było zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci.

Fabryka Organiczników