UROCZYSTE ŚLUBOWANIE UCZNIÓW WOJSKOWYCH KLAS MUNDUROWYCH 2022

W środę 9 listopada na szkolnym boisku odbyło się tradycyjnie Uroczyste Ślubowanie Uczniów Wojskowych Klas Mundurowych. Jak zawsze w naszej szkole uroczystość wiąże się bezpośrednio z obchodami Narodowego Dnia Niepodległości. Punktualnie o godzinie 12:00 na szkolnym boisku zebrała się cała społeczność szkolna. Uroczystość odbywała się w oparciu o ceremoniał wojskowy. W uroczystości udział wzięli także zaproszeni goście – Wicekurator Oświaty, dyrektorzy szkół, przedstawiciele jednostek i instytucji wojskowych, przedstawiciele lokalnych mediów, oraz duże grono rodziców. Po uroczystości odbyła się także część artystyczna. Ślubowanie stało się w naszej szkole uroczystością na stałe wpisaną w kalendarz szkolnych. Za organizację i prowadzenie uroczystości odpowiedzialni byli nasi nauczyciele – Grzegorz Mentel, Dawid Matusiak i Lucyna Hoffman.