WEEKEND CUDÓW

W sobotę 16.12.2023 podczas trwania Weekendu Cudów Szlachetnej Paczki wręczyliśmy paczkę naszej Pani Krysi.
Ucieszyła się ogromnie, gdy zobaczyła co dla niej mamy. Kilkukrotnie powtórzyła jak tych paczek jest dużo. Łącznie stworzyliśmy 22 paczki ! Poza żywnością i chemią nasze koło PCK zakupiło z kiermaszowych środków kurtkę, koc, mopa, bambosze i kolczyki jako upominek na święta. Dodatkowo w paczce znalazły się ręczniki, rękawiczki, pościel i prześcieradło - to za sprawą naszych uczniów i ich rodziców!
Pani Krysia bardzo wszystkim dziękuje za pomoc. Każda ogladana rzecz była w sam raz dla niej  jak to Pani Krysia mówiła.
Po przekazaniu paczek pojechaliśmy do magazynu Szlachetnej Paczki, gdzie dostaliśmy dyplom i zrobiliśmy wspólne zdjęcie z wolontariuszami. Reprezentacją naszej szkoły były uczennice klasy 1TMM, które działają w kole PCK wraz z opiekunem koła.
Bardzo wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i działamy dalej !
Pamiętajmy, DOBRO WRACA !
Opiekun PCK