Ubezpieczenie

Dokumenty związane z aktualnie obowiązującym ubezpieczeniem na rok szkolny 2023/2024:

Do wyboru dostępne są  4 elastyczne pakiety ubezpieczeniowe  dzięki czemu Rodzic/Opiekun dziecka  może dopasować zakres ubezpieczenia do swoich potrzeb. Zakres ubezpieczenia obejmuje uprawianie sportów bez dodatkowej składki.

Naszą ofertę rozszerzyliśmy dodatkowo o hejt w internecie, który w obecnych czasach stanowi bardzo powszechne zagrożenie dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Hejt w internecie obejmuje
pomoc prawną, wsparcie specjalisty IT oraz konsultacje z psychologiem (online lub stacjonarne) w przypadku, gdy ubezpieczona młoda osoba zostanie znieważona, pomówiona lub bezprawnie zostaną ujawnione informacje na temat jej życia prywatnego.

Dodatkowo ubezpieczenie można rozszerzyć o odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym, która chroni w przypadku nieumyślnego wyrządzenia szkody osobom trzecim.
Polisę można zakupić już od 43 zł za cały rok. Poniżej znajduje się link, który bezpośrednio przekieruje Rodzica/Opiekuna  na stronę gdzie można zakupić ubezpieczenie w ciągu zaledwie kilku minut bez wychodzenia z domu. Korzystając z poniższego linka uzyskuje się rabat w wysokości 10% na zakup ubezpieczenia dla dziecka - wystarczy użyć kodu: SZKOLNE10

W przypadku pytań, wątpliwości, problemów z zakupem  polisy proszę
kontaktować się z ubezpieczycielem.

Telefony kontaktowe:

693-593-033, 605-548-598, 91 433-63-77.