ZBIÓRKA SŁODYCZY

Szanowni Państwo,
po raz kolejny zbiórka przerosła nasze oczekiwania. Dziś Pani ze Stowarzyszenia Zwykłe Anioły dzieciom odebrała słodkości i prezenty dla dzieci.
Była zaskoczona ilością, którą udało nam się nazbierać w przeciągu kilku dni. Powiedziała, że kilkukrotnie szkoły brały udział w zbiórkach dla stowarzyszenia, ale nigdy nie było tego tak dużo.
Oznacza to jedno - wszystkie dzieci dostaną prezent pod choinkę - a to był nasz wspólny cel.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze zbiórki i mamy nadzieję na równie owocne działania w przyszłości.
Z naszej strony mogę powiedzieć, że dopiero się rozkręcamy w pomaganiu :)
Dziękujemy również Pani Dyrektor Romie za dodatkowe oceny dla uczniów podczas zbiórki dla stowarzyszenia.
Natomiast z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia nasze szkolne koło PCK składa Państwu życzenia:
Życzymy wszystkim aby spełniły się marzenia, również te, które jeszcze nimi nie są.
Życzymy dużo zdrowia by mieć siłę na rzeczy ważne jak i te, które są znaczące tylko dla nas.
Życzymy wytrwałości w wyznaczonych przez siebie celach ale i też w trudnej codzienności, by czerpać z tego co daje nam życie.
Życzymy mnóstwo wiary, w swoje plany i możliwości ale również w samego siebie, bo każdy z nas jest ważny i sprawia, że świat jest jeszcze bardziej wyjątkowy.
Życzymy dużo szczęścia i uśmiechu na twarzy, by każdy dzień był najlepszym z możliwych.
Życzymy Cudownych ludzi wokół, nie tylko tych, którzy zostaną na zawsze ale i tych, którzy sprawią, że życie będzie bardziej wyjątkowe mimo, iż byli na chwilę.
Życzymy również zrozumienia dla innych, ale i dla siebie, by pozwolić sobie na zwolnienie i cieszyć się tym co tu i teraz.
Na koniec życzymy Państwu świąt pełnych miłości, szacunku i ciepła bo to jedne z tych prezentów, których nie można kupić, można je tylko otrzymać od drugiego człowieka.
Opiekun PCK