ŚWIATECZNY KONKURS MATEMATYCZNY

Z okazji Mikołajek został ogłoszony w naszej szkole konkurs pt."Matematyczny Kalendarz Adwentowy". Zainteresowanie nim  przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Do udziału zgłosiło się wielu uczniów, którym nie obca jest królowa nauk Matematyka. Prace były niezwykłe, pomysłowe i kreatywne! Serdecznie gratulujemy zdolności plastycznych oraz  wiedzy matematycznej!
Z początkiem nowego roku konkurs został rozstrzygnięty, oto wyniki:
I miejsce ex aequo: Martyna Taciak kl. 3TL  oraz Kinga Czarnecka, Wiktoria Ślęczkowska kl. 3TL
II miejsce ex aequo:  Maja Baranowska kl. 2TLc oraz Wiktoria Błońska kl. 2TLc
III miejsce ex aequo: Emilia Grabowska kl. 2TLc oraz Dawid Ciupak kl. 2TLa.
Wybór był bardzo trudny, a prace wykonane z największą starannością i pomysłowością, dlatego też wyróżnienia otrzymują: Klaudia Stypińska kl. 5ELP, Oliwia Kasprzyk i Anna Stefańska kl. 3TL, Valeria Nykolyn kl. 5ELP, Antoni Piwowawrczyk kl. 3TM.

Nauczyciele matematyki: Elwira Wasielewska, Beata Markowska, Beata Jóźwiak.