XXIII WOJEWÓDZKI KONKURS O TYTUŁ NAJLEPSZEGO ŚLUSARZA ZIEMI LUBUSKIEJ - FINAŁ

W piątek 12 kwietnia, reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XXIII Wojewódzkim Konkursie o Tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej. Po intensywnych zmaganiach, nasza drużyna zdobyła zaszczytne 4. miejsce w klasyfikacji generalnej i tym samym okazałą się najlepsza w Zielonej Górze!

Konkurs, który odbył się w ZSTiB w Szprotawie zgromadził utalentowanych adeptów branży mechanicznej z całego województwa lubuskiego. Naszą szkołę w zawodach reprezentowali wyłonieni w eliminacjach uczniowie - Kacper Szczepański z klasy 3TM i Maksymilian Żytnicki z klasy 2TM.
Zadania postawione przed uczestnikami wymagały nie tylko solidnej wiedzy teoretycznej, ale również umiejętności praktycznych oraz kreatywnego podejścia do problemów. Nasza drużyna stanęła na wysokości zadania, demonstrując nie tylko precyzję w działaniu, ale także dużą szybkość.

Gratulujemy naszym uczniom osiągnięcia tego znaczącego rezultatu i życzymy im dalszych sukcesów na drodze zawodowej. Ich determinacja i pasja są inspiracją dla nas wszystkich oraz dowodem na to, że ciężka praca zawsze się opłaca.