Zespół Szkół Technicznych - Technikum nr 4
im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze

Wicemistrzowie Elektromobilności są z naszej szkoły! Wielki sukces 4TLA ????????

19.06 drużyna automatyków z klasy 4TLA zajęła 2 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie o tytuł „Mistrza elektromobilności” organizowanym przez Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie elektromobilności w Nowej Soli. Serdecznie gratulujemy!!!