Rodzinny Festiwal Sportu dla Życia Tymona

Dnia 04.03.2017 w naszej szkole odbył się Rodzinny Festiwal Sortu dla Życia Tymona. Festiwal ten został zorganizowany przez ZST wraz ze Stowarzyszeniem „Zielona Góro Zacznij Biegać”.

Z całego serca w imieniu Tymka i jego rodziców dziękujemy Wszystkim za udział w Festiwalu oraz za pomoc w jego organizacji: LUMEL SA Zielona Góra , FLOW Centrum Rozwoju Zielona Góra,  Studio Rekreacji Ruchowej MEGI Magdy Mądry, Agnieszka Opalińska i Pensjonat Fitness i SPA "Gregor", Dagmara ZUMBA Wojniak, Studio Tańca Street Dance, Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra, Fundacja Innowacyjny Klub Rodzica, Katarzyna Prokopyszyn Wizażystka, Adzia Wu, Poradnia dietetyczna Sportina, Piekarnia-Cukiernia Kleszczewscy, ANABO, BIURO PLUS biurozplusem.pl, Ultramaraton Nowe Granice Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury oraz uczniom, nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika :-)
     Kwotę, jaką zebraliśmy podamy w późniejszym terminie po zakończonych aukcjach przedmiotów, które zostaną wystawione na licytację przez Fundację Rycerze i Księżniczki. Na tę chwilę przekazaliśmy na konto Fundacji 1748 zł z wpisowego.

Anna Szlachetka

Wiceprezes Stowarzyszenia „Zielona Góro zacznij biegać”

Przewodnicząca Rady Rodziców ZST