UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Tym razem rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 miało miejsce 4 września. Uroczystości szkolne poprzedziło nabożeństwo w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego, w którym uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele ZST oraz LOIII.  Następnie na placu przed budynkiem szkoły przy udziale naszej kompanii reprezentacyjnej odbyło się uroczyste otwarcie nowego roku. Po odegraniu hymnu państwowego wystąpił Pan dyrektor Jacek Prońko, który serdecznie powitał zebranych gości, uczniów oraz nauczycieli życząc wszystkim realizacji własnych planów, pokonywania słabości i realizacji marzeń. Nie zabrakło akcentów optymistycznych – wakacje znowu będą, ale wcześniej musimy zmierzyć się z nowymi zadaniami. Szczególne słowa wsparcia skierował do naszych pierwszoklasistów, których należy otoczyć szczególna opieką. Nie zabrakło też dźwięku pierwszego dzwonka. W radosnym nastroju wszyscy udali się do swoich sal na spotkanie z wychowawcami.

Wszystkim życzymy roku szkolnego pełnego sukcesów!