DZIEŃ NAUCZYCIELA NA WESOŁO W ZST

13 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przygotował dla nauczycieli naszej szkoły konkurs na SUPER BELFRA.  Na początku nauczyciele zostali poproszeni o wypicie soku z cytryny i zaprezentowanie pięknego uśmiechu J  To zadanie okazało się banalne dla naszych pedagogów. Brawo, wszyscy dali radę. Następnie musieli się wykazać  zręcznością w rzucie piłeczkami do celu. Zumba niewątpliwie była super zabawą.  Dagmara z 3 LWB zapraszając do wspólnego tańca dostarczyła naszym drogim nauczycielom dużo emocji.

Super Belfrem zostali: Pani Lucyna Hoffman i Pan Mariusz Kita.

Wszystkim Nauczycielom z okazji ich święta życzymy zadowolenia z pracy i samych sukcesów.