ŚWIATOWY DZIEŃ PRZYWRACANIA AKCJI SERCA w ZST

W poniedziałek chętni uczniowie naszej szkoły przystąpili do  RKO  z okazji Światowego Dnia Przywracania Czynności Serca, który przypada na 16 października. W godzinach 12.00-12.30w naszej szkole uczniowie przystąpili do akcji ratowania życia ludzkiego.

Mieliśmy 12 fantomów, a do akcji włączyło się ponad 70 uczniów. To świetny wynik!

W przygotowanie akcji włączyli się uczniowie klasy III TLWA: Sara Dziębór, Iza Bogulak i Ada Dziewiarz postarały się o wypożyczenie fantomów; a Karolina Wojtuściszyn i Marceli Urbański przygotowali i prowadzili tę akcję.

Podkładem muzycznym zajęli się chłopcy z klasy II TMW: Kuba Hoffman i Mateusz Rutkowski.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w tę akcję i podjęli wyzwanie, aby pokazać, że potrafimy udzielić pierwszej pomocy.

Koordynator – Ines Fronczyk