WYRÓŻNIENIE DLA ZST NA TARGACH

W tym miejscu chcę również nadmienić, że z różnych stron hali targów słychać było komentarze, że jesteśmy jedną z najbardziej widocznych szkół tutaj się prezentujących. Trudno bowiem było nie zauważyć interesujących prezentacji multimedialnych, przygotowanych wcześniej przez zespoły promocyjne ZST. Uczniów gimnazjów przyciągały mundury wojskowe i stoisko wojskowe, przy którym zasiadali żołnierze z V Lubuskiego Pułku Artylerii w Sulechowie, 5-tego Kresowego Batalionu Saperów w Krośnie Odrzańskim oraz 11  Batalionu Remontowego z Żagania . Zainteresowanie wzbudzały także inne prezentowane aranżacje stoisk związanych z zawodami kształconymi w naszej szkole. Należy docenić wysiłki mechatroników, mechaników, gazowników, elektryków, handlowców a także geologów za kreatywne i pomysłowe przygotowanie swoich stanowisk. W imieniu dyrekcji i uczniów ZST chciałabym złożyć podziękowania firmom sponsorującym naszą szkołę. Są to: PGNiG, FALUBAZ POLSKA S.A. S. K. A., LUMEL S.A  i WKU.

Bo to także dzięki nim, ich banerom i wypożyczonym gadżetom odnieśliśmy sukces na targach.

Cieszymy się tym co mamy i jeszcze raz wszystkim dziękujemy za pomoc przy organizacji naszych stoisk na XIII Targach Edukacyjnych.

Roma Rypson-Goluda

Relacja z targów na stronie 5LPA - TUTAJ