DZIAŁANIE PROMUJĄCE CZYTANIE W ZST

ZAPRASZAMY DO ZABAWY W KSIĄŻKOWE BINGO.

Bingo to gra, w której gracze na wydrukowanej papierowej planszy z liczbami zakreślają liczby wylosowane przez prowadzącego grę. Książkowe bingo będzie inne Uśmiech.

BIBLIOTECZNE WYZWANIE MA STANOWIĆ WSPARCIE DZIAŁAŃ PROMUJĄCYCH CZYTELNICTWO W SZKOLE. PONIŻEJ W ZAŁACZNIKU „KARTA BINGO”, KTÓRĄ ZAINTERESOWANY BĘDZIE MÓGŁ WYKRESLIĆ.

Akcja będzie promowana w szkole do końca kwietnia 2024r. Osoby zainteresowane zapraszamy po szczegóły do biblioteki szkolnej.

Zadaniem ucznia jest wykreślenie czterech elementów z karty, po przeczytaniu czterech książek i przekazaniu w formie pisemnej nauczycielowi informacji o przeczytanych zasobach. Uczestnicy akcji otrzymają nagrodę i ocenę z aktywności z języka polskiego.

Sylwia Wiśniewska