“MOJA FIRMA - MÓJ SUKCES”

23 października 2020r. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej IV edycji konkursu zawodoznawczego „Moja firma - Mój sukces” realizowanego w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w mieście Zielona Góra…”. W tym roku szkolnym uczestnicy przygotowali prace konkursowe, które oceniała komisja. Planowano prezentacje prac, ale ze względu na sytuację związaną z Covid-19 komisja oceniała tylko przekazane materiały.

Decyzją Komisji Konkursowej wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie:

I miejsce CKZiU „Ekonomik”

II miejsce Branżowa Szkoła I Stopnia Zakładu Doskonalenia Zawodowego

III miejsce CKZiU „Budowlanka”

Zespół Szkół Technicznych reprezentowały uczennice klasy III TM Alicja Borkowska
i Patrycja Borawska.
Gratulujemy uczestnikom udziału w konkursie.

 Szkolny Punkt Doradztwa i Kariery