60. WSPANIAŁYCH

W cyklu 60. Wspaniałych nadszedł czas na nasze Wspaniałe Kobiety.

Magdalena Cicha – nauczyciel języka niemieckiego

Iwona Filar – nauczyciel języka angielskiego

Lucyna Hoffman – nauczyciel języka angielskiego

Jolanta Jenek – pedagog, nauczyciel kompetencji społecznych

Beata Jóźwiak – nauczyciel matematyki

Agata Kotowska – psycholog

Elżbieta Markiewicz – nauczyciel geografii

Beata Markowska – nauczyciel matematyki i przedmiotów zawodowych logistycznych

Agnieszka Staniów – nauczyciel języka niemieckiego  i przedmiotów zawodowych logistycznych

Agnieszka Żelek -  nauczyciel przedmiotów zawodowych logistycznych

Każda z naszych pań jest Wspaniała i wyjątkowa.

Magda Cicha ma ogromne serce dla zwierząt i od lat wspiera zielonogórskie schronisko jako wolontariusz. Oprócz tego mocno angażuje się w działania na rzecz dzieci ze Szkoły Specjalnej.

Iwona Filar jest wszechstronnie uzdolnionym językowcem. Ukończyła studia z filologii romańskiej, po czym do perfekcji opanowała język angielski.

Lucyna Hoffman, czyli po prostu pani Lucy, w szkole znana jest jako człowiek orkiestra. Wspiera Samorząd Uczniowski, wykonuje oprawę muzyczną wszelkich uroczystości szkolnych, a jej an(g)ielski głos znany jest w szkole i okolicy.

Jola Jenek swoim kojącym spokojem i konsekwencją wspiera wszystkich uczniów. Znana miłośniczka ogrodów, które są jej pasją.

Beata Jóźwiak oprócz nauczania matematyki od lat zajmuje się również konkursami: matematycznym i wiedzy o prawach pracy, a ostatnio także sudoku i układaniem kostki Rubika. Pani Beata ma wiele różnorodnych pasji, wśród nich śpiew, malarstwo, strzelanie, podróże, nurkowanie.

Agata Kotowska swoją dobrocią i uśmiechem zaraża wszystkich. Dla każdego ma dobre słowo i dba o dobrostan uczniów i nauczycieli.

Elżbieta Markiewicz to kobieta wulkan, jak przystało na geografa. Pełna ekspresji i pomysłów na ciekawe akcje. Jej prawdziwą pasją jest gotowanie i grzebanie w ogródku. Uwielbia berneńczyki, choć jest właścicielką wyjątkowo rozszczekanego maltańczyka Szeryfa (Niuniusia) oraz dwóch kotek, Fisi i Lali.

Beata Markowska pracuje z nami od niedawna, ale już dała się poznać od najlepszej strony. Jest miła, sympatyczna i bardzo koleżeńska. Dowcipna, skromna, zawsze uśmiechnięta.

Agnieszka Staniów to przede wszystkim wspaniała germanistka, a od kilku lat wspiera też katedrę nauczycieli przedmiotów logistycznych. W wolnym czasie lubi spacerować i jeździć na rowerze. Bardzo towarzyska.Jedna z tych, która wie ;)

Agnieszka Żelek swoim śmiechem potrafi rozbawić do łez. Niezwykle sympatyczna, z ogromnym sercem dla młodzieży. Od kilku lat jest głównym opiekunem Samorządu Uczniowskiego. Zagorzała fanka żużla.

Piosenka z dedykacją dla naszych Pań: LINK